Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az AP kódnál a 4. karakter...

Az AP kódnál a 4. karakter szám vagy betű?

Figyelt kérdés
0 vagy O?

2016. nov. 28. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Számjegyek vannak utána, tehát 0 (nulla).

2016. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért zavaró, mert én folyton olyan blokkot kapok, amelyiken az AP utáni első karakter: A, a második pedig: 0, de olyan írásban, hogy nem látszik nulla vagy nagy o betű. A nullák nincsenek áthúzva. És az is zavar, hogy 11 karakternek mondják az AP kódot, de az AP után, mindig csak 9 karakter van. Az oldal, melyet belinkeltél, semelyik esetben sem mondhat igazat, mert (attól függetlenül az AP beletartozik e vagy sem, ez is kérdés), a 3. (vagy az 1.) az nálam mindig betű, itt pedig azt írja: "számsor első három számjegye".
2016. nov. 28. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudsz mutatni egy ilyet?

Amiket én találtam, mind olyanok, mint a linken.

2016. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt egy ilyen azzal az eltéréssel, hogy a 4. karakter 1-es:

[link]

Ennél viszont a 4. nulla/nagy o, mint nálam:

[link]

2016. nov. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!