Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom a Youtube...

Androidos telefonom a Youtube alkalmazásban a komment felületen nem ismeri fel az ékezetes betűket, se az ázsiai jeleket, pedig ezzel régen nem volt semmi problémája. Mit tudnék csinálni, hogy újra olvashatóak legyenek ezek a betűk, jelek?

Figyelt kérdés
Kockákat meg furcsa szimbólumokat rak be ezek helyett a karakterek helyett. Nem tudom mitől váltott át nem-imerem-fel módba, nem töröltem semmit, nem formáztam vagy módosítottam semmit... Azon gondolkoztam még, hogy esetleg a Google+ beállításoknál lehet valami...? Mert Youtube-ra azzal vagyok bejelentkezve... Bár a Gmailnek semmi baja... Oké, gőzöm sincs. Szóval... Köszönöm az ötleteket!

2015. márc. 6. 05:43
 1/2 anonim válasza:

Sok oka lehet ennek a bajnak, elsőre arra tippelnék hogy az Ázsia betűket kikapcsolta, de mivel írtad hogy ékezetet sem akar írni ezért már nehezebb. Elsőre azt mondanám hogy töröld le a Youtube-ot, és próbáld meg újra feltelepíteni. Ha ez nem válik be, akkor azt tudnám ajánlani hogy ments el minden személyes fájlt, és állítsd vissza gyárilag. A gyári visszaállítás az esetek többségében mindent rendbe tesz.


Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét!

2015. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem módosították a karakterkódolása az Androidos YouTubeban és azért csinál ilyet.
2015. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!