Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen programot vagy programo...

Milyen programot vagy programokat ismertek, amivel egy (max fél perces) editet tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ezzel foglalkozni, de kíváncsi lennék, hogy mit tudok ebből kihozni. :D

Egy max fél perces kis videót szeretnék csinálni, amiben olyan 1-2 másodpercenként váltakoznak részletek (egy sorozatból), amik nem képek, hanem úgy részletek, hogy mozognak is (ahogy a sorozatban volt), egy megadott zenére.

Amatőr vagyok és nem ismerek ilyet xD

Tudom, hülyén hangzik, és trollok kíméljenek, csak ki szeretném magam próbálni ilyen téren. Remélem, sikerült érthetően leírnom, ha nem, akkor elnézést. Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. nov. 29. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!