Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia telefonnál hol...

Sony xperia telefonnál hol tudom megkeresni, hogy melyik alap programokat tilthatom le anélkül, hogy másik programot is letiltana? És esetleg van olyan program, ami a fülhallgató hangerejét növelné?

Figyelt kérdés
Például letiltottam a Hangouts alapértelmezett programot, erre letörölte a telefonról a walkman alkalmazást. Fülessel pedig annyi a gondom, hogy a beépített hangszóró kétszer olyan hangosan szól, azzal lehet-e valamit kezdeni.

2016. febr. 20. 13:55
 1/2 anonim válasza:

A letiltásról csak annyit, hogy belemész a beállításokba azon belül a tárolóba. Ott több olyan címet is találsz, hogy alkalmazások nekem felülről a másodikra kell rámenni. Itt kidobja az összes alkalmazást ami csak van a telefonodon.Pl rámész a Google Keresésre és ott a verzió alatt van olyan, hogy leállítás és letiltás. Rámész a letiltásra és kész is :) Nekem legalábbis így megy.

A hangszóró hangerejét úgy tudod állítani, hogy belemész a Walkmanba belemész valamelyik zenédbe és ott a 3 fő billentyű közül megnyomod a a menüt. Ott ki kell neki hozni egy olyat, hogy hangkiemelések. Arra menny rá és itt tudod beállítani a különböző hanggal kapcsolatos dolgokat :) Remélem tudtam segíteni :)

2016. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A letiltással tisztában vagyok, csak ugye van amihez kiírja hogy ha letiltom más alkalmazásra is hatással lehet. Ehhez kéne nekem egy lista vagy akármi, hogy miket állíthatok le úgy, hogy másnak nem lesz baja.
2016. febr. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!