Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha egy tablettel...

Miért jó az, ha egy tablettel lehet telefonálni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fel nem foghatom, hogy miért keresik és miért jó az, ha egy nagyméretű készüléken a telefon helyett lehet telefonálni? Valamelyik "dual", vagy 2 bemenetes. Miért jó ez, és főleg miért van több menetnek is hely? És aki ért hozzá: hogyan is lehet vele telefonálni? Mi szükséges hozzá, stb?

#tablet + telefon #telefonálás tablettel
2016. dec. 1. 04:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy sim-es, vagy dual simes, az első sorban inkább a mobilnet miatt van. Másrészt egy headsettel semmivel sem másabb a telefonolás. Videótelefonálásra megy egyenesen jobb, mint a kis képernyős. Persze biztos van olyan, aki a 10"-os tabletet a füléhez teszi, de ilyet én még nem láttam.
2016. dec. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy plusz lehetőség a teló mellett. Pl a teló lemerül, vagy baja esik, és a veled lévő tablet is tudja helyettesíteni, az nem biztos, hogy negatív dolog. Vagy még azt is el tudom képzelni, hogy mivel ma már az emberek kevesebb hanghívást kezdeményeznek, így lehet, hogy elég ha van egy tablet (ami valljuk be a telónál használhatóbb eszköz) és nek is kell teló, mert azt a kevés hanghívást ezzel is meg tudja oldani.
2016. dec. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
főként az internetezés miatt sokkal jobb a nagy kijelző + egy phablet lényegében kivált 2 mobilt és a tabletet. ha pedig headseten vagy bluetoothon telefonálunk rajta, akkor teljesen mindegy hogy nagy méretű
2016. dec. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"ha pedig headseten vagy bluetoothon telefonálunk rajta, akkor teljesen mindegy hogy nagy méretű"


De miért lenne már mindegy? Hiszen egy sima telefonhoz nem kell headset, mert előkapod és a füledhez emeled, nincs a nyakadban ez köldökzsinór, meg egyébként miért lenne már mindegy a mérete?

Szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy telefon méretű, vagy egy táblagép méretű (pl. leggyakoribb "7" colos.) Már hogy is lehetne mindegy?

Mindegy, hogy lóg-e a zsineg a nyakban, vagy nem?


Ha pedig tárcsázni kell, akkor baromi kényelmetlen egy "nagy panel"..

2016. dec. 1. 06:44
 5/15 A kérdező kommentje:

A 2-es véleménye teljesen jó, ezt aláírom, hogy így tényleg hasznos és használható.


Ez a mondat azonban kissé mintha nem állná meg a helyét: "mivel ma már az emberek kevesebb hanghívást kezdeményeznek,"


Itt most arra gondolsz, hogy az emberek NAGY TÖBBSÉGE videohívással intézi el a telefonjait? Ezt te komolyan gondolod?

2016. dec. 1. 06:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, mire jó a wifi, ha nem a sajátodat használod? Nincs szabad wifi, ha van, fertőzött vagy mindenki létja, mit teszel. Ezért is jó, ha 4 G-s és telefonálásra is alkalmas a tablet. Jártam már úgy, hogy lemerült a mobilom, de jó is volt a SIM feltöltőkártyás tablet.
2016. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia a 2-es vagyok! A videotelefonálás abszolút nem jutott eszembe sem. Hanghívás amúgy a videotelefon is, hiszen nem írogatással kommunikálunk, hanem "real time voice" alapon, azaz élőben.


Azzal a mondatommal, hogy "ma már kevesebb a hanghívás" elsősorban arra akartam reflektálni, hogy ma a mobilkommunikáció zömét nem a telefonálás hanem az adatforgalom alapú netes használat teszi ki. Messenger, viber, whatsapp, stb stb stb, tehát kevésbé "élőszavasbeszélgetünk", inkább írogatunk, mailezünk, kommentelünk stb.

Bocsi, ha félreérthető voltam.

2016. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát az már nagy baj, ha már a telefonálást sem részesítik előnyben és ehelyett mindenki csak írogat! Ezek itt a .rva nagy problémák! Se társasági élet, az már régen megszűnt, ha van egy minimális akkor is csak a kbaszott okostelefonját nyomkodja POFÁTLAN módon, de most már ott tartunk, hogy egy .rva telefonra se képesek az emberek?! Ez már nagyon nagy baj!! Itt már teljesen el vannak idegenedve egymástól az emberek!
2016. dec. 2. 19:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen mérgelődni, káromkodni, meg szidni a válaszolókat, akkor is erre haladunk: egy nagy, mindenre jó phablet a táskába, a fülbe pedig egy apró bluetooth headset, vagy a csuklón egy okosóra :(
2016. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az. Okosóra. Pff...
2016. dec. 3. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!