Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel pop8 tablettel lehet...

Alcatel pop8 tablettel lehet telefonálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy alcatel pop8 tabletet.direkt fontos volt hogy tudjak telefonálni vele.Állították hogy alkalmas rá de én nem boldogulok vele.Ha valakinek van ilyen kérem jelezzen már hogy van e benne egyáltalán ez a funkció.

2014. szept. 4. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

"a Pop 8 micro SIM foglalattal is rendelkezik a mobilhálózatos adatkommunikáció érdekében"

"A hanghívási funkciók mobilhálózaton nem támogatottak."

[link]


Röviden: sehogyan.


Skype, Viber használható rajta, de gyanítom, nem erre gondoltál.

2014. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.Ezt én is olvastam és erre jutottam én is de akkor minek mondta az eladó töbször is hogy jó amire nekem kell??jó gondolom azért hogy megvegyem :-( na mindegy kárba nem vész.Köszönöm a segítséget mégegyszer.
2014. szept. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!