Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MindigTv akadozik, vettem már...

MindigTv akadozik, vettem már antennát, amivel jobb lett, de amikor szeles idő van, akkor kevés. Hogy érdemes erősíteni?

Figyelt kérdés

Sencor SDA640

[link]


Próbáltam közé iktatni az alábbi beltéri antennát ,de nem tudom ez mennyire kéne,hogy hatásos legyen.

[link]


Mit kéne vennem,hogy jobb legyen a vétel?


2016. dec. 2. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beiktatni egy antenna erősítőt.

vagy a TV (vagy a dvb-t tuner) menüjében nézd meg, hogy van-e jelerősítés.

2016. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
TSID 0004-en a legrosszabb. Szóval nem tudom hogy kéne beállítani az antennát. Mi a jó irány,megpróbálnám telóval belőni.
2016. dec. 2. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen! Ehhez azért nem volna baj tudni, hogy hol is vagy. :)


A mindigtv honlapján fent vannak az adótornyok is.

Erről egyébként eszembe jutott, hogy nagyon sok évig Szentes felé nézett az antennánk. Amikor bejött ez az új szórás, akkor Békéscsabán is mahináltak valamit a toronnyal és mostmár onnan erősebb jel jön. Szóval, ha több adó is van a körzetedben, akkor érdemes lehet másikat is megpróbálni.

2016. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szentendrén lakunk, MindigTv Száva utcai adóját vette, aztán már állandóan rossz lett a vétel. Valamit átállithattak, így végül megcéloztuk a Hármashatárhegyet. Erősítős antennával rendben működik.
2016. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Tata
2016. dec. 2. 14:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a tornyokat,csak most már valami jó iránytű app kéne..
2016. dec. 2. 14:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy néz kis sikerült így is ..
2016. dec. 2. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Úgy látom, a tatabányai lehetne jó neked.

2016. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!