Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telefonom hátlapját meg...

Telefonom hátlapját meg tudnám valamivel tisztítani? (Ok lennt)

Figyelt kérdés

Lg spirit telefonom szürke hátlapját egy telefontok lilásra fogta meg.:S Le tudnám valamivel szedni szerintetek?

Nem az egész hátlapját színezte meg, inkább a széleit, de ott szürke helyett fényes lila lett... -.-


2016. dec. 5. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2016. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Ez levehető hátlapos, ugye?

Amit a nedves szappanos szivacs nem hoz le, az marad. Sajnos.

Gondolom a mikrokarcokba rakódott be a tok színezőanyaga.

2016. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Levehetős igen.

Acetonmentes körömlakklemosó is kizárva igaz?:D

2016. dec. 5. 11:19
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Én kerülném az oldószert.

Mindegyiket.

Monitortisztító spray, nedves szemüveg tisztító kendő szerintem nem árthat.

2016. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, ment a zöld!:)

Akkor valószínűleg marad így, végülis annyira nem vészes, csak valamiért szúrja a szemem az elszíneződés.:D Mindegy, rusztikus lett a telóm...:D

2016. dec. 5. 12:10
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Tehetnél egy óvatos próbát a szerelők által használt féktisztító spray-vel. Az szerintem nem bántja a festéket és a műanyagot sem.

De azért óvatosan.


Ja hoppá, esetleg tehetnél egy próbát fogkrémmel és körömkefével. Néha csodákra képes.

2016. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!