Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok rendelni ilyen...

Hol tudok rendelni ilyen panelt, ebay és más külföldi oldalakat leszámítva?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 15. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szervízektől, szerelőktől
2016. dec. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb sehol
2016. dec. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozz ezeknél:

[link]

2016. dec. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A második jól mondta.

De miért akarsz tápot venni?

Meg kell javítani.

2016. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Megpróbálhatnád közvetlenül a Whirlpool szerviztől is rendelni.

Én dob tengelycsonkot rendeltem tőlük pár éve, simán kiküldték futárral.

2016. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem kicserélni akarom a panelt,hanem megjavítani.Láttam a neten ilyen videókat hogy csak az alaplapon lévő kondik égtek ki.Rájöttem hogy nekem is ez a problémám.Néztem hozzávalókat és rendelni akartam de nem találtam és azok mind külföldi oldalak voltak.Ilyen javítókészletet hol lehet rendelni mert most erre lenne NAGY szükségem?


[link]

2016. dec. 16. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


A többi is van nekik.

Küldd el a képet az email címükre hogy ezeket akarod megrendelni. 2 nap múlva hozza a postás.

2016. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem tudom, mennyire értesz hozzá, de ha csak videó alapján akarod javítani, ki kell ábrándítsalak. Kicsi az esélye, hogy néhány kondi csak úgy magától elszáll. Mondhatnám semmi. Egy kondival még csak előfordulhat, de ezt is többnyire valami más meghibásodás okozza. Ráadásul ez is maga után vonhat egyéb hibát. Megpróbálkozhatsz a javítással, de lehet, hogy marad a szerviz...

2016. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!