Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Összetudnátok nekem rakni 1...

Összetudnátok nekem rakni 1 "Gamer PC"-t ami jól elviszi a játékokat közepes/magas felbontásban? A keretem rá:120 Ezer Forint.

Figyelt kérdés

#PC #Összetudtok nekem rakni 1 erőset? #120 ezer forintból?
2016. dec. 19. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz kéne még legalább 40-50 ezer hozzá minimum (magyarul egy videókártya ára).
2016. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ennyiből nem. A gamer pc ennek az összegnek a 2-3 szorosánál kezdődik.
2016. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] Ez milyen gép lenne?
2016. dec. 19. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyennel jobb vigyázni. Az árához képest irreálisan jó. Szerintem biztos van valami baj vele ami csak akkor fog előjönni miután megvetted.
2016. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki nem tud a konkrét eszközről készült képet feltölteni a hirdetéshez, csak valami netről letöltött stock renderképpel, amit aztán ráadásul ki is ír, hogy nem úgy néz ki, az nem vehető komolyan. Na meg aki úgy akar eladni, hogy "elviszi ezt meg elviszi azt fullon tesó!!!!!", hülyének nézve a potenciális vásárlót.

Előre összeállított PC-t használtan csak akkor vegyél, ha ismerősödtől van, vagy tényleg megbízható helyről, nem irreálisan alacsony árral.

Ez valami mocsok nagy átverés, így vagy úgy.

2016. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#2

2-3 szorosánál?

szóval neked a gamer pc 360 ezertől kezdődik? xDDD ez h*lye.

150-160-től kezdődnek az alsó-középkategóriás gamer pc-k, kedves kérdező.

2017. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!