Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti járnátok egy 178centi magas, kopasz-közepes hajú (néha hosszú),5-10centis szakállú, izmos/kigyúrt testű férfival?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 11:48
1 2
 1/11 cukilányka 0.0 ***** válasza:
16%

Kopasz kis hülye gyerek ugrándozik... :D


20L

2016. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1, miért vagy ilyen negatív? ráadásul nőként. fura.
2016. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Off: Ez a cukilányka akkora egy nyomorék,ilyen a világon nincs xD szerintem igazából egy troll pali.


On: Ha csak a külsőségeket vesszük igen,bár a teljesen kopasz fejet nem igazán szeretem.De a döntő dolog a személyiség lenne.Ha jó a humora és mindenről jókat tudunk beszélgetni,nálam nyert ügye lenne az illetőnek.

2016. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze sokan járnának veled, de inkább az a lényeg szimpatikus lennél-e.
2016. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most a kérdést olvasva megjelent a gondolataimban egy olyan típus, aki úgy kopaszodik, mint a szerzetesek, azaz oldalt, körben van haja, és azt lenöveszti, a feje tetején meg kopasz, mellette hosszú szakálla van... Valamiért viking filmek karakterei jutottak eszembe.

Nos, nem esetem ez a típus őszintén szólva.


Ha nem ilyenre gondoltál, mutass képet, hogyan kell elképzelni.

2016. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3, off: elképzelhető, hogy tényleg férfi. Nőben baromi ritka az ilyen gy@kér.
2016. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert magasabb vagyok nálad. Egyébiránt jobban szeretem ha borotvált a párom, illetve a kigyúrt jelző nem kecsegtet semmi jóval. Ennek ellenére, ha te lennél magasabb és bejönne a személyiséged, járnék veled.
2016. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem túl alacsony. A többi tényezővel egyébként semmi gond.
2016. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kopasz, közepes, néha hosszú. Most ezt komolyan, hogy kell elképzelni? :)

Mert most elsőre valami ilyen ugrott be szakállas verzióban :D

[link]


Csak mert ez is hosszú hajú meg szakállas, de na, nem mindegy... :)

[link]


Egyébként ennyi infó alapján azt mondom, nincs gond a külsővel (a hosszú hajú pasik a gyengéim :D), a magasság is teljesen átlagos, de csak azért, mert a külső esetleg jó, nem jönnék össze senkivel. Nagyon nem mindegy, hogy milyen a hozzá társuló személyiség.

2016. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem kopaszodom csak valamikor levágatom kopaszra. De legtöbbszõr rövidebbre vágatom.

Ti hány centik vagytok lányok?

2016. jún. 16. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!