Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom egy...

Mit kellene csinálnom egy ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom amit hdmi kábellel át szoktam vezetni a tv képernyőmre és ott szoktam hallgatni a zenét meg filmet nézni stb. de van két nagy hangfalam is csak úgy magába és az jutott eszembe milyen jó lenne a zenét ne agy isten a filmet is azon a két szuper hangfalon hallgatni na de a hoz kéne egy erősítő amik nagyon drágák! HOGY LEHETNE MEGOLDANI HOGY OLCSÓBAN A 2 HANGFALT HASZNÁLNI TUDJAM? Már gondoltam autos erősítőre de utána olvastam és nem ajánlják meg nagy elektronikai hozzá értés kel a hoz hogy működjön én nekem meg nincs nagyon!

2016. dec. 22. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Olcsóbban úgy tudod megoldani, hogy nem egy drága erősítőt veszel. A Jófogás teli van erősítőkkel.
2016. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ere nem is gondoltam volna már utána is néztem és tényleg vannak elég jó áron míg a boltban olyan 40-50 ezer volt a legolcsóbb a Jófogáson már találtam egy 21 ezreset ami elég jól néz ki már le is beszéltem az eladóval a vásárlást! :-)
2016. dec. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!