Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kéne csinálnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne csinálnom, nagyon zavaró helyzetbe kerültem. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem miért van ilyen érzésem. Van 1 lány akivel hosszú idő után kibékültem. Aztán egyre sűrűbben dumálgatunk, de igazából nem nagyon gondoltam rá sehogy, csak mint haverra. Aztán észrevettem hogy nagyon megváltozott(mértéktartó,normális,rendes). Valószínű ennek következtében elkezdtem egyre jobban megkedvelni. Amikor együtt vagyunk jókat dumálgatunk nevetgélünk, megöleljük egymást, amikor meg túlzásba esünk és úgy érzi megbánt mindig bocsánatot kér és mondja hogy tudom hogy szeret engem. Mielőtt összevesztem vele, közel nem voltunk ilyen jóban, nem tudom mi változott 2 hét alatt ilyen jelentősen. Szóval ezzel az a problémám, nem tudom hogy mihez kéne kezdenem ezzel, nem akarom elszalasztani a lehetőséget, de nem is akarok pórul járni. Mivel én nem akarom kihasználni, ezért az olyan hogy csak összejárkálunk az nem opció, nem akarom hogy rosszul érezze magát bármi miatt is. Várom a tanácsokat, előre is köszi. 20/f
2014. máj. 12. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy mit csinálsz, erre van is egy közmondás: "utólag mindig okosabb az ember"...


...addig meg miért akarod kitalálni, hogy mi várható, úgysem úgy fog megtörténni! :-)

2014. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! Abból, amit leírtál, én lánykánt úgy látom, hogy vonzódik hozzád, fontos vagy neki, szerintem erre jött rá, amíg össze voltatok veszve. Ha tetszik Neked, nyugodtan kezdeményezz! 29/N
2014. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, hogy megmutatod neki a kiírásodat és a válaszokat. :)
2014. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy közmondást :

"Sok lúd disznyót győz"

Ezt muszály volt leírom

2014. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Most már nem vagyok annyira tanácstalan :)
2014. máj. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!