Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem 3 hete egy samsung led...

Vettem 3 hete egy samsung led tv ful hd es egyszercsak se kep se hang bekapcsol de fekete barmit nyomok semmi mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmentem ithonrol es mikor haza ertem bekapcsoltam es mar nem ment rajta semmi
2016. dec. 31. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az gáz mert elromlott, szervizbe kell küldeni vagy vinni attól függ hogyan vetted meg. Van ilyen, ezek tömeggyártásúak és akad egy kettő vagy több is ami biza meghibásodhat. Vedd fel a kapcsolatot azzal az üzlettel ahol vetted, a többit elmondják ők.
2016. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Na vajon mit?

Vidd el szervizbe agyas.

2016. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs, ezek nem javíthatók, nem úgy mint a régi csöves vagy tranzisztoros tv-k. Ezekbe kimegyen egy panel, azt kicserélik és kész, de szét szedni spéci szerszámmal lehet. Ha beüzemeled és full kuka minden tekinteben akkor hibás lett.
2016. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!