Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógépemnek nem fog...

A számítógépemnek nem fog kárt okozni, hogy a konnektor amiből kapja az áramot rossz egy kicsit?

Figyelt kérdés
Csak annyiban nyilvánul ez meg hogy nagyon néha nem jön belőle áram és át kell dugni a másikba a dugót, meg néha beakad a gép működése fél másodpercre és ilyen berregő hangot ad a hangszóró.

2017. jan. 8. 13:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egy régi építésű albérletben lakom.

Remélem van villanyszerelő, vagy egyéb szakember aki ebben tud segíteni.

2017. jan. 8. 14:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tesz neki jót !
2017. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csak azért kérdem mert nem a legolcsóbb fajta gép...

ezt én is sejtem, de te tudod is biztosan? :d

2017. jan. 8. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a főbérlődnek, hogy egy villanyszerelővel csináltassa meg azt a konnektort, addigis a számítógépet dugd máshova. Nem tesz jót neki az áramkimaradás, sem az ingadozó feszültségszint.
2017. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

óh rendben. Szóval ez ingadozó feszültségszint értem. Átdugom máshová.


Az gond ha két elosztón keresztül áramlik az áram? Mert nincs közel másik konnektor.

2017. jan. 8. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez biztos !

Az egyik ismerősömnek konnektor hiba miatt ráznak a dolgai. Nem nagyon de ha hozzá érsz érzed a bizsergést.

Átmenetileg azt tudom javasolni, hogy vegyél egy szünetmentes tápot vagy vannak olyan hosszabítók amik csökkentik a feszültség ingadozást de mindenképpen meg kell csináltatni azt a konnektort.

2017. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az apám villanyszerelő, megoldja azt mondta. Remélem a falat nem kell kibontani meg semmi komoly, bár nem hiszem.


Már 2 hónapja használom így a gépet, még egy hetet szerinted kibír vagy inkább dugjam át kb 3 hosszabbítóval egy másik konnektorba?

2017. jan. 8. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne az apád oldja meg, hanema tulaj vagy lwgalább beszéld meg velw, higy a javítás fejében engwdjwn el bérleti díjat!
2017. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én biztos átdugnám inkább másik konnektorba, még ha sok hosszabbító is kell. Nekem eddig 1 HDD-m és 1 videokártyám bánta a dolgot, mindegyik akkor döglött meg, mikor áramszünet volt (a szolgáltató hibájából). Az még nem nagy baj, ha csak elmegy az áram, aztán pár perc múlva visszajön, de nálam az volt, hogy elment és visszajött pár másodpercen belül és ezt ismételte kb. fél percig.


#6: Azt azért illik ilyenkor tisztázni, hogy SOSEM a konnektor miatt ráznak a berendezések. Ilyen elven a 80-as évek előtt (sőt az után is) mindennek ráznia kellett volna, ugyanis nem volt védőföldelés a lakásokban. Ha egy készülék "ráz" akkor az annak a hibája, ezen felül még lehet hogy rossz a konnektor is.

2017. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rá lesz terhelve a főbérlőre, ahogyan már más is rá volt.
2017. jan. 8. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!