Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szupermotot mennyire lehet...

Szupermotot mennyire lehet terepre vinni? Ha sokat hasznalnam a varosba de neha terepre is mennek akkor supemoto vagy enduru?

Figyelt kérdés

#Supemoto/enduro
2017. jan. 16. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van pluszba egy enduro kerek a motoromra és néha cserélgetem őket,ha városba mész többet akkor supermotot vegyél szerintem. Endurot is vehetnel az is jo városba csak aszfalton nagyon gyorsan kopik a gumija és ha sokat mész vele évente kétévente vehetsz új gumikat rá. Terepre supermotoval is mehetsz csak nehezebb irányítani meg köbnyebb esni vele de ez attól függ milyen úton mész.Ha endurozni szeretnel vegyel egy másik motort amiert nem kár es lehet esni kelni vele mert egy jo motort nem erdemes azert szetbarmolni de ha vigyázol rá akkor nyugodtan mehetsz vele bárhova.
2017. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöm a választ
2017. jan. 19. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!