Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha keverőpultról külön szeretn...

Ha keverőpultról külön szeretnék vezérelni mondjuk 3 erősitőt azt, hogy tudnám kivitelezni?

Figyelt kérdés
Az egésznek az lenne az értelme, hogy mondjuk a mélyládákra Extra mélyet húzhatnák 1 sávon a hangfalakat pedig nem terhelném annyira hanem inkább csak középilletve élesfrekvencián használnám. A legtöbb keverőpult azonban olyan, hogy van pl. 6 sáv bejövő hullámnak kimenőnek pedig csak 1 Master jobb esetben 3 de azok sem vezérelhetőek külön. Lassan nem értem mirre jó a keverő merthogy bejövő hullám csak 1 kell maximum kettő kimenő kellene legalább 3 amin külön tudom állítani a mélyet, magasat stb.

2017. jan. 21. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A mélyládákra csak úgy húzzál extra mélyeket, hogyha olyan mélyládád van, ami bírja is azt. Hangfalaknál a hangváltó levágja a jelet a megadott frekvencián, szóval nem az egész mély tartományt sugározza le. Amit te akarsz csinálni, az megvalósítható, de akkor vegyél olyan keverőt, ami tudja ezt. Nem fél milliós kategória lesz, annyit megsúgok.
2017. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello


Olyan nincs hogy bejövő hullám. (Az én hulám sehova nem megy)

Bemenő jel van. Igen, eggy átlagos keverő így működik. Bejövő jelek sokasága, majd ár kimenő jel, külön eq-val, effektel stb.

Van olyan keverő amit Te keresel, de az horror árban.

Tervezd meg mit szeretnél hajtani.

Mélyládának pl illik egy crossovert berakni, avagy a ládába egy alu átersztő szűrőt.

És még sok sok megoldás léteizk

2017. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem jó úgy neked, hogy a keverőn állítod a mélyet meg a magasat...
2017. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!