Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tervezek venni egy használt...

Tervezek venni egy használt Iphone 6 készüléket és szeretném, hogy csak nálam működjön az Icloude! Hogy tudom ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Bocsi az ilyen kérdésért de sajnos nem vagyok otthon ebben a témában ezért szeretném itt megkérdezni tőletek azt, hogy: Szóval ha veszek használtan egy Iphone 6 ot, akkor, hogy tudom kivitelezni azt, hogy maga az Icloud teljesen az én tulajdonomba legyen? Magyarul, nem szeretném azt, hogy megveszem a készüléket ami nem Icloud záras és később valamikor 1-2 hét vagy hónap múlva az első tulajdonos akitől megvettem a készüléket zárolja illetve blokkolja az Icloudot csak úgy trollkodásból... Mi erre a megoldás? Mit ajánlatok, mit csináljak vagy mit mondjak az alaknak mikor megveszem a telót?

2015. dec. 21. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el!

[link]


[link]


[link]

2015. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, ment a pipa! Egyedül letudja valaki írni, hogy figyelj ide, menj bele ebbe, nyomd meg ezt, nézd meg amazt, ellenőrizd le ezeket stb stb... Szóval lépésről lépésre, mit csináljak mire kattintsak. Elolvastam én amit küldtél de annyira messze áll tőlem ez az egész, hogy hiába olvasom nem értem mert az életbe még nem fogtam Iphonet a kezembe és az IOS rendszer hát mit mondjak... eléggé távol áll tőlem. :)
2015. dec. 22. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég egyértelműen leírják, hogy az imei számmal kell ellenőrizni. Valamelyik linken ott van minden.

[link]

2015. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A beszmac-es oldalnál részletesebben meg, hogy írja le bárki is? Annál részletesebben nem lehet.
2015. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek veszel iphone ha nagyon távol ál töled ? Miért nem droidot veszel az egyszerübb,iphone 6 a legujjabb ha nem tévedek igy hogy tudnál használtan venni ? .és akinek iphone ja van az nem adja el még megnem jelenik az ujjabb.
2015. dec. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és trolkodásbol nem zárolják icludot,csak ha lopott a készülék.
2015. dec. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Egyedül az utolsó kettőnek üzenem, hogy a kérdés nem az volt, hogy miért veszek Iphonet, hanem az, hogy ha van lehetőségem hozzájutni egy ilyen készülékhez akkor miért ne tudjak meg fontos információkat a vásárlás előtt? Ez egy olyan dolog ha tudok síelni de érdekel a snowboard is akkor sose az életbe ne tanuljak meg snowboardozni mert a síelést már megtanultam? A másik dolog meg elég sok troll van a világon, minden nap elmegyünk mellettük sőt minden nap beszélünk velük de sose gondolnánk, hogy egyszer majd trollkodik velünk, magyarul átcsesz mint az állat... A mai világba sajnos egyedül csak magadba bízhatsz...!
2015. dec. 22. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 13:31

Az utolsó kettővel ne is törődj elég megnézni a helyesírását. Igazán "magas" színvonalú. :)


Megj: Nekem droidom van, de az ilyen, de az ilyeneket már rég skippelem. :)


Ha ellenőrzöd az imeit, akkor ott úgyis kiderül, hogy mi a helyzet az iclouddal.


Ami még fontos, hogy ne legyen előfizetéses, mert azt a szolgáltató tudja tiltani, hogyha az eladó nem fizeti tovább a részleteket és a telszámlát.

2015. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!