Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autóriasztó nem veszi a jelet...

Autóriasztó nem veszi a jelet a távirányítótól, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A távirányító jó (egy kulcsmásolónál műszerrel ki volt próbálva), vettem bele új elemet is. A távirányító ledje villog, viszont nem kapcsolja ki vagy be a riasztót. Ma elmentem vásárolni egy boltba, amikor bementem, még tudtam élesíteni, fél óra múlva már hiába nyomkodtam a távirányító gombját, semmi. Októberben ugyanez volt a szitu, aztán helyrejött. Mit mérjek le, honnan induljak el? Szerintem valami érintkezési hiba lehet. Az autóban nincs központi zár, csak riasztó.

#távirányító #autóriasztó #nem veszi a jelet
2017. jan. 26. 10:26
 1/5 anonim válasza:
Két lehetőség van. Vagy elfelejtette a távot vagy elromlott az agya. Ha elfelejtette akkor tanítással orvosolható ha elromlott csere.
2017. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Talán elemet kell cserélni.
2017. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Cseréltem, nem az a baj. Írtam is a kérdésben.
2017. febr. 14. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Változó kódos riasztó?
2017. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy változó kódú?
2017. ápr. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!