Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a neten rendelek valamit...

Ha a neten rendelek valamit és nem vagyok otthon akkor a postára viszik a cuccot?

Figyelt kérdés
ti hogy oldjátok meg, merr ugye az ember általában dolgozik, nem is èrtem mièrt gondolják hogy otthon leszek aznap pont
2017. jan. 26. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sima postával, akkor igen, visszakerül a helyi postára

Ha MPL-el, akkor vagy megpróbálja később kézbesíteni, vagy pedig az illetékes postára viszi(Ahonnan indult az autó)

Futárcégeknél pedig általában csak későbbi kézbetsítésre van lehetőség

Mind3ban közös, hogy ha nem vagy otthon, értesítőt dob a postaládába.

2017. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem is èrtem mièrt gondolják hogy otthon leszek aznap pont"

Azt értem hogy kint sötét van, de hogy a fejekben is, az már elég durva. A postás nem azért viszi a csomagot mert azt gondolja hogy otthon vagy, hanem akkor van a munkaideje. Nem fog délután visszamenni túlórába ha erre gondoltál.

2017. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a megoldás, rendeld a munkahelyedre vagy olyan ismerőshöz/rokonhoz/baráthoz aki otthon van, sok cég szállít pickpack pontra, meg mostmár vannak azok a csomagmegörző szerű akármik is amiből akkor veszed ki a csomagod amikor akarod.


De igen, ha nem vagy otthon és a posta szállítja ki akkor a postán tárolják, neked pedig hagynak egy üzenetet, hogy hol találod meg és személyesen átveheted.

A futár cégek meg többnyire megpróbálják a következő munkanapon kivinni, ha akkor sem veszi át senki akkor megy vissza a feladóhoz.

2017. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Illetve, ha valaki más otthon van, ő is át tudja venni

(Cégtől függően felhatalmazással vagy anélkül)


Nekem eddig DPS illetve MPL csomagom érkezett a munkássszállóra, a portás vette át

2017. jan. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Atol függ mit rendelsz honan és azt csomagot levélként adták fel vagy csomagként levéként feladott csomagjaid ,simán ha befér levélszekrényedbe bedobják ha normál csomagként feladott dolog akkor értesitöt hagynak te meg bemész érte másnap .de ez postár vonatkozik futáral küldik akkor megbeszéledvele hogy mikor vagy otthon .
2017. jan. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Postás bedobja az értesítőt, hazaérünk kivesszük, megyünk vele a postára, átvesszük. Ezért van értesítő bedobva mert nem lehet mindig mindenki otthon csak mert bármikor hozhat valamit egy postás. Vagy rendeld a munkahelyre és a recepciós majd feltelefonál, hogy csomagod jött és felküldi. Ez is szokásos. A postának teljesen mindegy hogy magánlakcímre vagy céghez visz valamit.
2017. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ja csak ha munkahelyre küldeted akkor kell: a te neved, céges név, céges cím.
2017. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!