Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam vízállóvá az...

Hogyan csináljam vízállóvá az rc autómat?

Figyelt kérdés

Van egy elég komoly elektromos rc autóm csak az a baj hogy nem vízálló így most nem tudom használni kint.

Hogy lehetne vízállóvá csinálni? Nézegettem angol videókat és ott plasti dippel csinálják de az nekem túl drága. Meg még láttam egy olyat hogy valami Brush On Electrical Tape csak ez nem tudom pontosan hogy mi meg nem is találtam magyarországon.

Arra gondoltam még hogy nutrális szilikonnal be vonnám az esc-ben meg a szervóban azt a zöld lapot(nem tudom hogy hogy hívják nem értek hozzá).

Ettől baja lenne vagy működne?

Meg még annyi hogy én azt láttam videókban hogy a motorjának nem lessz baja a víztől, ez igaz?(kefés motor van benne)

Jöhet más megoldás is!

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 28. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a zöld lap a nyák, nem érdemes bevonni, mert melegszik, és kell neki a hűtés. Ellenben, azt megpróbálhatod, hogy ráteszel egy nejlont, majd betekered az egészet duct tape-be. Esetleg egy kis nyílást hagysu rajta, ahol berakod az akkut, meg bekapcsolod. Aztán leragasztod. Nem lesz 100% vízálló, de hóba/sárba már elég az.
2017. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok még. A motor a vizet bírja, de a homokot/sódert/sót nem szereti, tehát játszás után akkut ki, és be a zuhany alá, átmosni az egészet. Aztán rá a radiátorra száradni
2017. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jan. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!