Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra, nem...

Egyik napról a másikra, nem látja semmi az SD kártyám. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a 16GB-os micro SD kártyám feladta magát.. tegnap még hallgattam rajta a zenét, (ami a kártyán volt) meg stb erre másnap minden eltűnt rajta.. a több éves képeim(500 kép) meg vagy 350 zene... kidolgozott tételekről ne is beszéljünk...:D és úgy, hogy nem nyúltam hozzá, nem vettem ki, nem csináltam semmi olyat! ilyen létezik? nem ismeri fel semmi, se más telefon, se számítógép, mintha be se dugtam volna, nem reagál semmire... ha esetleg meg lehet csinálni lécci segítsetek! :(

2017. febr. 5. 10:51
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ez eléggé gáz, mert ilyen esetben azt szokás csinálni, hogy rárakod gépre, gyorsformázással megformázod, akkor a gép felismeri és egy recovery programmal visszaállítod a file-okat. Viszont nem biztos, hogy minden adat meg lesz.... Ha ez nem működik, akkor kuka.
2017. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az oké, de az a baj, nem tudok mit formázni, ha abszolút nem ismer fel semmit, mintha be se dugtam volna :(
2017. febr. 5. 12:02
 3/4 A kérdező kommentje:
ki próbáltam az undelete sd card pro programot és nem találja az sem :(
2017. febr. 5. 12:30
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Értem, hát akkor kuka.

Akkor a tápjával lett valami gubanc, ha egyáltalán semmi.

2017. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!