Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Micro SD kártyám egyik pillana...

Micro SD kártyám egyik pillanatról a másikra tönkremegy?

Figyelt kérdés
Nem csináltam telefonnal semmit, zsebemben volt, reggel még működött, mostanra már azt írja ki, hogy nem található SD kártya. Többször is kivettem belőle, visszatettem újraindítottam de semmi. Tönkrement? Mitől?

2012. ápr. 27. 15:34
 1/5 CactusClone ***** válasza:

Valamitől :)

Jó kérdés. Lehet, hogy a telefonod agyonvágta. Ha tényleg a kártya ment tönkre, s nem pedig a telefonod foglalata.

Próbáld ki más gépben a kártyát, hogy tudja-e olvasni.

2012. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam másik telóban is, ott se talált sd kártyát. Legalább 5 hónapja üzemel a kártya benne, eddig semmi baj nem volt vele.
2012. ápr. 27. 15:45
 3/5 gepzene ***** válasza:
Nem Kingston, igaz?
2012. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Samsung
2012. ápr. 27. 17:16
 5/5 gepzene ***** válasza:

Egy-egy cella kb 1000-szer módosítható, aztán vége. Technológiától függően lehet több is azért.


Lehet, hogy valami annyira sokszor írta újra a kérdéses cellákat, hogy megvan az 1000. Ha majdnem tele volt végig, akkor nem sok esélye maradt a hosszú életre. Igyekeznek úgy csinálni, hogy egyenletes legyen a cellák elhasználódása, Kingstonban meg esküdni mernék, hogy van egy csomó pót cella is, aztán győzd megölni. :)

2012. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!