Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ilyen meleg a videókártyám?

CsTobi kérdése:

Miért ilyen meleg a videókártyám?

Figyelt kérdés

Van egy Sapphire HD6850-em amit kaptam haveromtól és elég ijesztő hogy 100% on megy a venti és Facebook közbe 60 fok.

Ha leveszem autómatikusra a ventilátor sebességet akkor a kártya alapjáraton 75 fok... na de a terhelésről ne is beszéljünk. Egy Furmark alatt 20mp és 90-100fokos úgy hogy a venti 100 on megy.

Újra pásztáztam a kártyát, igen a venti teljesen működik, a gépház tágas és szellőzik mert úgy van megcsinálva hogy elöl 2db 12es ami befelé fúj meg hátul egy 12es ami kifelé.A kábelek elvezetése is nagyon jól megvan csinálva.

A konfigom:

AMD Athlon x4 880k 4.60Ghz (OC)

AsRock A88M-g /3.1

2x 4Gb HyperX Fury ddr3 1866Mhz

És ugye a Sapphire Radeon HD6850 gddr5 1gb

Mellesleg nem húztam a kártyán az órajelet mielött kérdezné valaki.

Én arra gyanakszom.hogy öreg már a kártya...

A válaszokat előre is köszönöm. :D


2017. febr. 5. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg azt tudom ajánlani, hogy fújd be FREEZE 75-tel a videókártyádat (az egész nyontatott áramkörét!), és lehűl -50°C-os hőmérsékletre a spraytől (fagyasztó spray)!

És a ventilátorok lapátjait is fújd be vele, és akkor az egész gépház belsejét átjárja majd a hideg levegő.

Itt tudod megrendelni a FREEZE 75-öt: [link]

2017. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!