Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a mobilomon hallgatok...

Ha a mobilomon hallgatok zenét, bármilyen jó minőségű fülhallgatóm van, nagyon rossz minőségben szól a mobilon. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Motorola EM325-ös telefonom van, és az mp3 lejátszóhoz való fülhallgatók nem működnek rendesen... Szeretnék venni egy Skullcandy márkájú fejhallgatót (ilyet: [link] ), de félek, hogy azzal is ugyanúgy valamiért rosszul fog szólni, és feleslegesen dobok ki érte annyi pénzt...

A másik kérdésem, hogy szerintetek ez jó minőségű fejhallgató?


2010. máj. 8. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A zenék minőségét is megnézném. Jobb gomb a fájlon, részletek/ bitsűrűség. Átlagosan milyen értékek vannak ott? Persze nem zárható ki az, hogy a telefonnal van a probléma.
2010. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
196608, 131072 elég sok szám van rajta, de ez a két bitsűrűség a leggyakoribb.
2010. máj. 8. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az 5800-ámhoz AKG fülest vettem. És még a rosszabb bitsűrűségű zenék is magasan odaverik hangzásban a gyárit vagy bármelyik olcsóbb fülest. Tesóm is vett egy ilyesmi fülest mint a linken látható, de az amilyen csicsás olyan rosszul szól. Ajánlom h inkább nézz egy rendes fülest ne ilyen divat vmit...:)
2010. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bitsűrűséggel akkor nincs gond. Innentől jöjjenek azok, akik a telefon részéhez értenek!
2010. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy lady gaga heartbeats fülhallgatót;)
2010. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem igazán lady gaga stílusú zenét hallgatok :D de eddig azt hittem, hogy a skullcandy jó márka, jókat hallottam róla... 22:51-es, szerintem a tesód valami más márkájút vett, nem tudom, hogy milyen, de majd rákérdezgetek fórumokon.
2010. máj. 9. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem azt mondtam h halgass lédigaga zenét,hanem azt h vegyél jó fülest!!


[link] nézd meg milyen stílusos,van feketébe,szürkébe,és pirosba,ha meglátják h ilyened van,senkisem fogja szó nélkül hagyni mivel: - még nem sokat láttak ilyet mo-n

-nagyon jóó:P

2010. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na hát nekem erre nem igazán hiszem hogy van szükségem. nem hiszem, hogy többet tud mint egy átlagos sima fülhallgató. nekem meg fejhallgató kell, olyan, ami az egész fület eltakarja, és lehetőleg semmi mást ne halljak a zenén kívül. mellesleg van egy olyan érzésem, hogy nem igazán tudnám én ezt megfizetni : D
2010. máj. 10. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
kiemelkedő zenei élményt nyújt,de az ára is kiemelkedően magas(30ezer körül mozog...:()
2010. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!