Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Frissitett Bios Utánna meghalt...

Sofioane kérdése:

Frissitett Bios Utánna meghalt billentyü probléma?

Figyelt kérdés
Adott egy asztali számito gép frissitettem a biosát és utánna.. be indul a gép meg kellene nyomnom az F1- billentyüt de nem tudom mert nem veszi be a billentyüt probáltam más billentyüvel is (USB)-VEL de nem megy.. PS/2 lehet meg probálom hátha megy vele.. esetleg valakinek valami megoldása.
2017. febr. 19. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A bios betöltésekor még menni szokott a billenyűzet. Lépj be bios setup-ba és keresd meg az USB beállításokat. Ott a "legacy USB support" sornál kapcsold "all" állásra az auto-ról.

Ha találsz USB keyboard sor, akkor azt is kapcsold be.

2017. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet belépni a Bios-ba mivel a billentyü nem reagál semmit..
2017. febr. 20. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ez, de nem piszkáltam a bisot és mégse volt jó se az egér se a billentyűzet. Reseteltem a jumperral a biost és nagy nehezen helyrejött. Lehet rosszul írom, mert neten úgy írha, hogy Reset Cmos. Próbáld meg ezt is és írd le, hogy jobb lett-e.
2017. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!