Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha két különböző...

Mit tegyek, ha két különböző cégtől kapok értesítést a megrendelt terméket illetően?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb sokkolót rendeltem meg, amit át is vettem a postán. Erre tegnap kaptam egy értesítést /szintén a postától,hogy megérkezett a megrendelt másik sokkoló, csak ez egy ezressel drágább,de többet tud. Átvegyem, vagy ne?A fiam szeretné, ha a mostanit neki adnám névnapjára.Viszont nekem is kéne, főleg esti kutyasétához a sötét utcán.
2017. febr. 25. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csinálsz amit akarsz.

Jelenleg Magyarországon az elektromos sokkoló közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül, mely azt jelenti, hogy közterületen viselni tilos, valamint kereskedelmi forgalomba sem kerülhet. Abban az esetben, ha ilyen eszközt találnak az embernél, elvileg szabálysértési eljárás alá vonják.

2017. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!