Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Barátnőm a facebookon mindenrő...

Barátnőm a facebookon mindenről értesítést ka amit csak csinálok. Ez miért van meg mit tudok ez ellen csinálni? Rohadt idegesítő hogy fingani se tudok már hogy ne tudja mit csináltam!

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Új profil vagy új barátnő. Válassz...
2016. okt. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én valami beállításra gondoltam hogy ne kapjon értesítést mindenről.
2016. okt. 8. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Állítsd át a beállításokban, hogy ne láthassa a tevékenységeidet.
2016. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kell?
2016. okt. 8. 01:23
 5/9 egybaba ***** válasza:
100%
Az előttem szólókat kiegészítve - nem kel minden (fingást a te szavaiddal élve) megosztani facén. Csak azt tudja amit megosztasz. Szóval egy kis önuralom? 5 év mulva lehet nem lennél sok dologra büszke amiket most megosztasz.
2016. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha havonta egyszer megosztok valamit akkor lehet sokat mondtam. Ha likeolok egy képet vagy írok egy kommentet ő már kap egy értesítést.
2016. okt. 8. 02:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod, ha letiltod. :/

Ugyanis ez nála van beállítva. Egyrészt követ téged, másrészt be van kapcsolva neki, hogy értesítést kér a közeli ismerősök tevékenységéről. Nem biztos, hogy direkt, ez alapbeállítás, de ki lehet kapcsolni.


Beszéld meg vele, hogy nincs titkolnivalód, de úgy érzed, nincs privát szférád, és ez zavar. És legyen szíves, kapcsolja ki!

2016. okt. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp ez a célja a facénak. Mindenki , mindenről tudjon és úgy érezzék ezzel az emberek hogy ők milyen fontosak. Egyébként ez amúgy is egy rossz női tulajdonség hogy leskelődni , vájkálni a másik mágán életébe.
2016. okt. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:
Amit nem raksz ki azt nem látja. Nem kell beállítani se semmit ehhez.
2016. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!