Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Smart tvhez kaptam...

Jaciger kérdése:

Samsung Smart tvhez kaptam alapból Conax modult?

Figyelt kérdés
4 éve vettem kb a Samsung Smart Tv-met , 3D képes , a Set top boxot szeretném kiütni , de kellene Conax modul , Common Interface átalakítóm van , ami bemegy a tvbe, de az a foglalat kéne amivel bele rakom a tv-be , telekomos előfizetésem van , szóval van kártyám ami bele megy a set top boxba, de most a szekrénybe nem találom a kártya adaptert , Gyárilag jár hozzá?

2017. febr. 27. 23:32
 1/2 Bárdos Dezső válasza:
Igen gyárilag jár hozzá illetve ha kábeltévéhez csatlakozik a szolgáltató moduljában van beépítve ha régi a modul újat kell kérni a szolgáltatótól.
2017. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kurjancs válasza:

Hasonló dologgal én is foglalkoztam. Nekem is Samsung + telekom van. A TV készüléken ott van a CONAX modul helye de nincs benne semmi.

Nálam a következő van: koax -hagyományos- antenna kábel, amin bejön a digitális jel is. Mivel a TV tunerje alkalmas erre, simán veszi a digitális adásokat. Set top box nélkül is. IPTV is van, de azt egy nagyon régi képcsöves készülékhez használom a settopbox igénybe vételével. A TV használati utasításában a csatornák, adók beállításánál kellene megnézni, hogy a digitális adások foghatók-e

2017. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!