Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A www.flexiobt.hu megbízható?

A www.flexiobt.hu megbízható?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Futárral kéred a szállítást, és amikor megkapod a csomagot megkéred a futárt várjon pár percet kibontod megnézed bennevan-e a cucc a csomagban (ezt mindig megvárják). Ha bennevan fizetsz és kész. de szerintem előreutlás sem gázos ha a cégadatok rendben vannak (pláne ha egy bolt is van a webshop mögött valós címmel)
2010. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

.



Akkor inkább Ebay. Olcsóbb és megbízható.



.

2010. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha olyan is írna,aki már rendelt tőlük!Nagyon köszi!
2010. máj. 13. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Én személyesen vettem tőlük biciklilámpát, Gyálon az állomástúl nem messze egy családi ház a bolt.

Nagyon rendesek voltak, fél év garanciát vállaltak, majd mikor a lámpa tartókonzolát a régi biciklimmel együtt ellopták, megpróbáltak segíteni, keresni hozzá másik konzolt. Ajánlom őket.

2010. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. máj. 13. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben!Évek óta náluk dolgozom :))) !!!
2012. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már tapasztalatból tudom,hogy azok:)
2012. júl. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!