Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen adapterre tudom kicseré...

Milyen adapterre tudom kicserélni?

Figyelt kérdés

Van egy B&D akkus csavarozóm aminek a töltője meghalt. Keményen lead 1,8voltot a 17,4-ből.


Keresgéltem ilyen 17v-os fejet de nem igazán találni.

Ha kisebbre cserélem akkor úgy is működhet?


Adapter:

17,4v 200ma


12v-os adapterre kicsélhetem mert az van itthon egy csomó.


2017. márc. 9. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha belemegy, simán használhatod.
2017. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:

Jó nagy marhaságot írt az előttem szóló, nem is tudom hogy minek szól hozzá, ha nem ért a témához.

12 voltos adapter nem fogja tölteni.

Azért magasabb a töltő feszültsége, hogy a töltő áramgenerátora tudjon miből gazdálkodni.

Mivel a 12 voltos akkupakk feszültsége feltöltve 14 volt fölött van, a 12 voltos adaptert el lehet felejteni!

2017. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy az akku pedig 14,4 volt


Szóval akkor mindenféleképpen 14 voltnál erősebb fej kell?

a ma mennyire számít?

2017. márc. 9. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Elnéztem....az akkupakkra gondoltam, és nem a töltőre. Kövezz meg
2017. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg egy ilyennel meg lehetne oldani maszekba? (kábel elvág, összeköt, szikszalag)


[link]

2017. márc. 9. 19:26
 6/6 Zzzoli ***** válasza:

Akár jó lehet, de valószínűleg ebben benne van egy áramgenerátor ahogy elnézem. Végül is az nem zavar semmit.

Viszont ha van egy műszerész ismerősöd, ad neked egy olyat ami jó hozzá, olcsóbb lesz :-)

2017. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!