Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A riasztót mármint az olyan...

A riasztót mármint az olyan iskolai csengőt az hogy van felszerelve a házakba riasztóként? Mert a szomszédom most vett nemrég és én is vettem ma és én akarnám felszerelni. Erre tudnátok valamilyen rajzot linkbe ajánlani?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 22:06
 1/4 Szirty ***** válasza:
100%
Jó sok részletet elárultál :)
2017. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
he?
2017. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A komoly riasztórendszer kábellel, vezérlő egységgel, kódtáblával, szirénával van ellátva. És előfizetéses (szerződés egy securitys céggel, havi díj).

Amit te feltettél, az gyerekjárék,attól még vígan betörhetnek, mert ha elvágja az elektromos kábelt, akkor bemehet. A valódi rendszer átvált akkura és némán is riaszt. Bízd szakemberre a beszerelést, mielőtt agyoncsap az áram.

2017. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 theCilOo98 válasza:
Nem :(
2017. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!