Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 12v 75Ah autó akkumulátor...

Ashton90 kérdése:

12v 75Ah autó akkumulátor töltéséhez melyik akkumulátortöltő válik be hosszabb távon?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik.
2017. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami hasonló

[link]

2017. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Vagyaz MX-5 is jó hozzá.A szám a töltő tipúsában a töltő áramot jelöli.A lidl, Ultimate is jó. Az Aldis XS töltővel több probléma szokott lenni.

2017. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*MXS
2017. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a ctek egy abszolút felső kategóriás töltő, de az ára is olyan.


amennyiben nincs semmi extra igény, akkor bármelyik mezei töltő megfelel (ettől még nekem is ctek van, de azért azon az áron már 2-3 másikat lehet venni)

2017. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én vettem egy új Sena terméket s teljesen lemerült akkumulátor töltésekor meghalt 2 óra töltési idő után az akksi töltő, 12V 6A akkumulátor töltőt használtam.
2017. márc. 12. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy teljesen lemerült akksi? Általában ezeknek az újfajta töltőknek érzékelniük kell az akksi kapocsfeszültségéből 7-8-10 V-ot, attól függően hogy hogy van beállítva. Ha egy csontra mélykisütött 5V-ig merült akkut teszel rá azt nem fogja érzékelni.. Azt más módon előtte (trafó+ áramkorlátnak egy égő) fel kell tölteni kicsit, s majd utána már érzékeli az "okos töltő" is
2017. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!