Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a videóká...

Miért nem ismeri fel a videókártyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már több kérdést is írtam de most végül rengeteg infót összeszedtem a témával kapcsolatban hátha valaki aki jobban ért hozzá meg tudja oldani

Helyzet a következő:

Nemrég szét szedtem a laptopom és miután összeraktam full fekete képpel kapcsolt be gondoltam valami rendszer / driver hiba újra raktam a probléma utána is volt úgyhogy keresgéltem kicsit és találtam egy topicot ahol azt írták hogy 1 cmos reset megoldja úgyhogy kihúztam a bios kis elemét így elfelejti minden beállítását ezután a gép működik tökéletesen 1 bibivel 2 vidi kari van a laposban 1 processzor integrált vagy mi a fene és 1 normálisabb alaplapi integrált de dedikált nos amikor megtörtént a bios reset azért működik mivel a prociba integráltat használja nem pedig a dedikáltat ami ugye mérföldekkel gyengébb és amint beállítom a biosban hogy a dedikáltat használja ugyan úgy előjön a gond.

Na most még észrevételem hogy eszközkezelőben megnéztem és ott 1 videó kártyát ír ami műkszik plusz vannak egyéb eszközök amihez:

1 ismeretlen eszközt ír helye: Microsoft ACPI szabványnak megfelelő beágyazott vezérlő

2 pci egyszerű kommunikációs vezérlő helye: PCI-busz: 0, eszköz: 3, művelet: 0

3 pci soros port helye: PCI-busz: 0, eszköz: 3, művelet: 3

Továbbá van olyan opció hogy frissítse ugye az eszközillesztőit ha erre rámegyek akkor nem találja illetve 28as hibakódot ír ami ugye az hogy nincs hozzá illesztő.

Ami még bekavar a képbe hogy ez hogy lehet gond egy szétszerelés után (nem vagyok szellemi fogyatékos semmit nem törtem el hajlítottam el a gépen ha valaki utána néz lenovo t400 akkor látja hogy igazából nem is nagyon lehet)

A kérdésem amúgy nem tipushiba mivel rengeteg forumot végig jártam és ugyan ilyen gonddal találkoztam már későbbi lenovo thinkpadoknál dell latitude laptopnál és még sorolhatnám ahol a kiváltó ok nagyrészt az volt hogy hagyták a laptopot csumára lemerülni mert nem volt töltőn filmezés közben stb és reggel elő állt nekik is a gond.

Aki csak annyit tud segíteni hogy vigyem el szervizbe annak köszönöm nem kérem a válaszát.



2017. márc. 15. 11:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!