Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a laptopba...

Hogyan lehetne a laptopba ethernet kábelt kötni ha messze van a wifi? (Repeater, AP, részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Egy tenda wifirõl van szó, a CS:GO pedig nem ér be a wifivel. Direkt csatlakozással eddig ment, viszont azóta elkerült a wi-fi a szobámból..

Néztem repeatereket, acess pointokat de ezek közül valamelyikkel meglehetne oldani? (tudom hogy a repeater jelsugározó, több mindent egyikrõl se tudok, nemrég találkoztam velük)

Vagy csak az a megoldás van hogy vegyek egy 10 méteres ethernet kábelt és úgy kössem össze?

Elõre is köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 20. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Miféle wifi ez? Nálunk a telekomos wifi a tetőtérben is működik, pedig beton a födém. De persze van ethernet kábel is lent.
2017. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tenda , 3 antennás.. Nem az erősséggel van a gond, mert a tetőtéren is jól megy a net , de Cs goban csak 100+ pingem van 5-10 mp ig..
2017. márc. 20. 21:41
 3/6 vatafak ***** válasza:
online gémhez mindig a kábel a legbiztosabb megoldás
2017. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Pont azért kérdeztem hogy milyen megoldás van erre.. Mivel messze van nemtudom összekötni.. Ezért kérdeztem a wifi kiegészítőket(repeater, Acess point)
2017. márc. 21. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha más nem, kaphatók a mobilszolgáltatóknál hordozható wifik, próbáld meg azzal.
2017. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wifi + repetor, na ez a legrosszabb megoldás játéknak.
2017. márc. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!