Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mindenki szerint ciki a...

Mindenki szerint ciki a replika óra?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Breitling modelljei és gondoltam a magam 'szórakoztatására' veszek egyet. Tudom, hogy sokan mondják, hogy gáz meg milyen már. Nekem is van egy drágább Casio Edifice modellem szóval nem akarok ezzel a hamisítvánnyal villogni csak na, tetszik. Ahogy észrevettem eddig a környezetembe senki nem ért annyira az órákhoz, hogy kinevessenek aki meg ennyire ismeri/megnézi mi van a kezemen olyan körökben nem mozgok úgysem. Mindezek ellenére inkább ne vegyek?

2017. márc. 27. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt veszel, amit akarsz. A hamis ájfónt vásárlóknak is csak a formája tetszik, nem feszíteni akarnak vele.
2017. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hanem inkább gagyi hatású, ha valaki egy szemmel láthatóan luxus márka replikát hord.

Inkább vegyen valami név nélküli, de tetszetős dolgot.

Hála a sok tini csitrinek, akik nem tudják kihisztizni apucitól a Ray-Ban szemüveget és a Gucci ruhát, ma már az eredeti cuccokat is hamisnak nézhetik.

Nekem régen volt egy hamis Louis Vuitton sálam, amit csak azért szereztem be, mert tetszett a mintája. Replikának valóban nagyon jó minősége volt, a tapintása szinte azonos az eredetiével.

De csak egyszer vettem fel nyilvánosság előtt, mert utána szembesültem vele, hogy ez milyen ismert és drága márka...

2017. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is van Breitling replika órám, és nem igazán érdekel ki mit szól hozzá, nekem tetszik és kész, kit érdekel. Ha tetszik, akkor vedd meg. Ha meg más véleménye számít jobban, akkor meg felesleges megvenni.
2017. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira nagyon nem gagyi, jó nyilván nem olyan ha közelről megvizsgálod de azért de távolról annyira nem tűnik gagyinak ha valaki nem ért hozzá mondom ezt úgy, hogy egy kicsit én is értek az órákhoz. Szerintem veszek egyet dísznek aztán néha fel-felrakom.
2017. márc. 27. 21:33
 5/6 anonim válasza:
Most te a kozonsegnek akarsz orat venni vagy magadnak?egyebkent meg ha valaki nem ert az orakhoza halal mindrgy mi van a kezeden,mert egy eredeti omegával/breitlinggel stb-velsem fog tudni mit kezdeni!
2017. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A velemenyem szerint egy magara valamit is ado joerzesu ember nem vesz replikat.Sem orat sem mast.Egy 50 dollaros replika ora a teljes gagyi mind kidolgozasban mind anyag hasznalatban is.De tartottam mar a kezemben 700! dollaros replikat ami mar egyertelmuen nagyon jo elso benyomast keltett viszont szakertokent feltuntek az elteresek.Egy ilyen ora tokeletesen alkalmas a laikus vasarlok megtevesztesere es termeszetesen az atveresre.Az a furcsa, hogy ilyen osszegert mar nagyon jo minosegu eredeti orakat lehet vasarolni, de az emberben keltett vagy erosebb, hogy egy ertekes targyat birtokolhat az eredei ar toredekeert.
2017. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!