Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki parfümutánzatot...

Nagyon ciki parfümutánzatot használni? ( Csak mert megszóltak). Nem hamisítvány, hanem replika.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom fizetésem miatt megvenni a márkás illatokat, több tízezer forintért, viszont én is szeretem a kellemes illatokat, és szeretek parfümöt használni. De mivel némi különbségek vannak azért az utánzatok között is, így megjegyezték, hogy miért ilyet használok. Kellemetlen volt, és kínosan magyaráztam, hogy sajnos nem futja másra. Mikor az üveget megmutattam, legagyizták. Nagyon rossz érzés volt, mert nekem az 3000.- ft is sok.

#parfüm #szépségápolás #parfümutánzatok
2016. aug. 9. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj ilyen emberek véleményével. Ha neked tetszik az illat akkor nyugodtan használd.
2016. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Akkor te ilyen emberekkel vagy körülvéve akik ennyire kicsinyesek, bunkók?

Ki a fenét érdekel, hogy eredeti vagy replikával fújod be magad? Én nekem jó a szimatom, de nem szoktam észrevenni a különbséget, mert sokszor csak annyi a különbség, hogy az eredeti tartósabb vagyis sokkal tovább érezni rajtad mint a replikát..

Azt se értem, hogy minek magyarázkodtál??

Azt kellett volna mondani, hogy ezt az illatot szereted, és még mindig jobb mint az amikor izzadságszagra fújják a parfümöt..Majd nézni nagy szemekkel az illetőre. Legközelebb ne magyarázkodjál.. Nem attól leszel valaki mert 30 ezres chanel 5 parfümöt használsz (ráadásul milyen büdös pacsuli szagú ez a parfüm)

2016. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, az illat nekem tetszik, egyszer ki is próbáltam az eredetiből egy parfümériában egy tesztert, tényleg kicsit más amit én vettem utánzatot, de nagyon kellemes így is, én nekem tetszik. Csak bánt, hogy ilyenért leszólnak, és ez sajnos a munkahelyemen történt. Kellemetlen volt.

2016. aug. 9. 09:45
 4/10 A kérdező kommentje:

2.ik hozzászólónak:

Igen, sajnos hiba volt magyarázkodni, csak mert mivel kérdezték, megmutattam. Ők sem egy elit társaság, mert ez a munkahelyemen történt, de én azt vettem le a ábntásukból, hogy én csóró vagyok. Ami nem baj, mert így is van, de akkor is szeretek ápolt és jó illatú lenni.

Nekem erre futotta. De olyan megalázó volt.

2016. aug. 9. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként a rajtad lévö illatból nem lehet egyértelmüen megállapítani, hohy eredeti vagy sem, mert minden emberen kicsit másként hat ugyanaz az illat, mivel a böröd saját illatával keveredik.


Ha meg valaki megkérdezi, hoyg miért nem eredeti X parfümet veszel, akkor ne magyarázkodj, vagy max. annyit jegyezz meg, hogy nem találta el a márkát.

2016. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz, és jó ötlet :) Köszönöm! Legközelebb nem esem ilyen hibába, de igazából nem is értem a történteket. Eladó vagyok egy boltban, cicababa kollégákkal, akiknek a stauszszimbólum a "márka". Nehezem is illeszkedtem be, de ez olyan pont volt az "i"-re.

Az illatot kedvelem, és fogom is büszkén viselni. :)

2016. aug. 9. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Bunkok az emberek. Es egyebkent ez total nem gaz h replikat hasznalsz, az lenne gazos ha hamisitvanyt hasznalnal. En is olcsobb parfumoket fujok magamra, nem tudom, ki hogy van vele, de neha egy 5000 Ft-os parfumnek meg jobb illata van mint a legdragabb Chanelnek
2016. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz veluk,ez a sajat szegenysegi bizonyitvanyuk.

Szerintem egyaltalan nem gaz,rengeteg olyan ember van aki nem veszi meg 20ezerer az uj parfumoket,pedig megtehetne. En szemely szerintem sem vasarolok draga parfumoket,egyszeruen sajnalom ra a penzt.

Szoval ne foglalkozz az idiota munkatarsaiddal!

2016. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Időközben el kellett mennem valahova, és a buszon egy pozitív visszajelzést kaptam egy kedves hölgytől, hogy milyen üde illatom van.

Olyan jól esett :)

2016. aug. 9. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt orommel hallom,latod nem kell foglalkozni az idiota munkatarsaiddal,biztosan jo illatod van.:)
2016. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!