Just a rocker kérdése:

MicroUSB modem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Samsung smt280 tabletet. Sajnos ebben a típusban nincs 4G modem, sem semmilyen féle, és ez nekem nem tetszik. Mivel ajándék, nem adhatom el, megharagudnának rám. Lehet e kapni olyan mobilnet modemet ami microusb-s csatlakozós, és nagyon pici méretű? Nem akarok valami otromba nagy cuccot venni hozzá hanem valami egészen minit.

2017. márc. 29. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak olyan táblagépek, melyek OTG kábelen át kezelnek egyes modemeket. De a te típusodra pont nem írta, hogy tudja ezt (ettől még tudhatja, ha ismerősödnek van ilyen, ki kell próbálni):

https://www.youtube.com/watch?v=QKPe8qFWZlE


De ha biztosra akarsz menni, én inkább mobilinternet WiFi-t (Mifi) ajánlok.

[link]


Hűségidős mobilinternet csomaggal ingyen, vagy jelképes áron megkapod, ráadásul úgy az internet is olcsóbb, mint hűség nélkül. De külön is megvásárolható, nem sokkal drágább, mint egy normál modem.

Minden táblagép WiFi-s, így ezzel GARANTÁLTAN kompatibilis lesz.


Ha nem szeretnél leszerződni, vagy van már mobilneted, Ebay-en kb. 5650 Ft-ért már vehetsz ilyent:

[link]

Természetesen ez új és gyári független, csak 2-4 hét, mire ideér Kínából.


De Jófogáson is lehet találni:

[link]

2017. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!