Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha elmennél túrázni és úgy...

Ha elmennél túrázni és úgy döntenél, hogy veszel egy napelemet a mobil töltéséhet mennyit adnál ki egy 3,6 és 21W-os napelemért?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

kb 6600 Ft-ot


[link]

2017. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha adok neked 8000 Ft-ot akkor tudsz nekem venni egy 21W-os napelemet?

Mert ennyit akkor összedobnánk a haverokkal.

Jó lenne horgászásnál.

2017. márc. 29. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
veszek, de utána kell gyere, a postaköltséget nem állom ennyiből
2017. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, a posta engem terhel, ez alap... Akkor kérlek rendeld már meg az egyik 21W-osat. Csak annyi, hogy legyen rajta USB csati. Ha megvan írj és akkor, megbeszéljük, hogy hova menjek. (max. ha messze laksz akkor majd postán elküldöd.)


Azért is lenne jó, mert én nem értek az ilyen külföldi rendelős dolgokhoz, a haverom meg azt mondta, hogy kb. 12 ezerért tudna szerezni.


Előre is nagyon köszi, jó arc vagy.

2017. márc. 29. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg Wazzupot, hogy a te címedre postáztassa a rendelést és akkor elmenni se kell érte.
2017. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!