Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik aktív hangfalat válassz...

Melyik aktív hangfalat válasszam? Logitech z533 vagy trust gxt 38? Esetleg 20000 ft alatt más ötlet?

Figyelt kérdés

#aktív hangfal #logitech z533 #trustgxt 38
2017. ápr. 1. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van otthon egy sztereó HIFI-d és van hozzá aki egy egyszerű árnyékolt hang-kábellel kivezeti belőle az INPUT hangot (AUX) akkor nem kell vásárolnod drágán aktív hangfalat, csak egy 3,5-ös Jack dugót (230Ft) és legalább 1 Méter árnyékolt hangfrekis vezetéket (300 Ft). Pár forrasztás: és kész.


A "sztereó HIFI) lehet egy jó minőségben szóló ERŐSÍTŐ is.

Vagy egy régi HIFI-TORONY, ami a padláson hever porosan.


Ezzel azt szerettem volna mondani, hogy a legtöbb ember már birtokában van a technikai feltételeknek, csak nincs nem tudja, hogy az ANALÓG technika még nem ment ki a divatból és csak tudni kell az adottságait hasznossá tenni.


(ez csak megállapítás)

A digitális és az analóg technika sosem tudnak egymás nélkül létezni.

Az analóg technika volt(van) legelőször, és az analógnak a digitális technika a szülője.

A digitális "okos" technika az analóg technika egyik változata.

Egyszerűbben: nem kell azonnal rohanni és vásárolni egy olyan berendezést (pl. hang), ami már otthon meg található valahol a háztartási arborétumban.

Csak kell egy bütykölős műszaki ember, aki egy olcsó drótot, és egy 3,5-ös Jack dugót be tud forrasztani két áramkörbe.

Az inputba: (hang adó) és az Outputba (hang vevő), pl. egy HIFI-TORONY.


Az elektro-technikus szakmabeliekkel nem árt baráti, vagy kapcsolatbeli viszonyban állni.

Sokkal olcsóbb. Kivéve a Gyevi bíró.


9 szó:


Nem kell mindenáron költekezni egy új hangfal esetén sem.


Nagy hiba, hogy minden problémás dolgot úgy tálalnak, hogy: azonnal rohanj és vásárolj.


Ezeket a pancsereket le kellene állítani, mert mát nagyon pofátlanok.

A laikusokat maximálisan a profit reményében kihasználják.

Ez a nagy baj.

2017. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de nem a kérdésemre válaszoltál, foggalmad sincs miert veszek ilyen hangfalat szóval nem értem ezeket a feltételezéseket :D
2017. ápr. 1. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:

"foggalmad sincs miert veszek ilyen hangfalat"


- Venni szeretnél mindenképpen és pazarolni a pénzed, (?), vagy a füledet használni?


Én az utóbbira apelláltam.

("nem haragszom")

2017. ápr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A logitech jó választás de a trust is! meg ez is: [link] Szval egyikkel se veszítesz sztem.
2017. ápr. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm az értelmes hozzászólást! :D 👌👌
2017. ápr. 2. 07:54
 6/7 A kérdező kommentje:
További vélemények?
2017. ápr. 2. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:

JBL Creature III.


Kicsit fölötte van a 20asnak de megéri


Vagy akár használtan is be tudod szerezni.

2017. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!