Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalat ajánlanátok...

Milyen hangfalat ajánlanátok kisebb házibulira?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg Logitech Z323 2.1 (980-000356, 980-000647) Aktív hangfalam van mélynyomóval de ezt egy picit halknak találom ettől erősebbet szeretnék de nem ilyen 50-60ezer ft + hanem egy kisebb bulira elegendő hangfalat előre is köszönöm min ár: 20-35ezer ft

2016. ápr. 23. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A Z323-as 30W-ot ad le. A Z523-as 40W-ot, a Z623-as viszont 200W-ot.


Kicsit viszont több, mint amit szántál rá, de nem sokkal!


[link]


Ha őszintén kérdezel, akkor szerintem egy házibulihoz erősítő és külön hangfal kell. De gondolom számítógépről menne zene, ezért van szükséged az aktív hangfalakra.

2016. ápr. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Z623-as sem ad le 200W-ot (az csak az effektív teljesítménye)!


A valódi (RMS) teljesíténye kb 60-80W körül lehet!


Egyébként kisebb házibulira érdemes venni külön egy sztereó erősítőt + 1pár hangfalat (minőségre és teljesítményre is többet tud)!

2016. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy szettet tudnátok küldeni milyen erősítő illetve milyen hangfalat? :D
2016. ápr. 24. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Az erősítő és a hangfal vásárlás mindig attól függ, hogy te mit hallasz tisztának és mi fontos számodra. Vannak, akik a mélyet nyomják (olcsó árkategóriában sokszor csak ilyet kapsz), mert az nem igényel akkora minőséget. Amikor hozzájön egy magasabb hang, akkor azt megjeleníteni 1 ládában igen nehéz ... alapszinten. Jól is szóljon, legyen mély és magas egyszerre és ami fontos, hogy tiszta legyen. Legalábbis nekem ez a fontos.


Szettet írsz, de én sosem gondolkodtam ebben. Az erősítőt és a hangfalakat MINDIG fül alapján választottam ki.


De maradhatunk egy mini hifinél is, ami tényleg alkalmas lehet egy ilyen eseményre. Szerintem itt válogass ... Ha engem kérdezel, nekem a a TOP9-es Sony tűnik elfogadhatónak. Sajnos a hangfal tulajdonságokról sehol nem közölnek adatot.


[link]

2016. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!