Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen szünetmentes tápegysége...

Milyen szünetmentes tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés

ezt a darabot néztem ki viszont én se matekból se fizikából nem voltam túl fényes így nem tudom jó lenne e.

[link]

egy 600 wattos táppal rendelkező géphez elég lenne? kb annyi időre kéne megtartania az áramot még kikapcsolom normálisan a gépet ha netán áramkimaradás lenne. vagy ha géphez nem is jó ps4-hez esetleg? konzol érzékenyebb amúgy is a kimaradásokra.



2017. ápr. 10. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem lufax! Min ez: [link] De én amondó vagyok erre gyűjtsél ki: [link] Megbízható gép és tuti tetszene a tudása!
2017. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

huh :D

hát mind2 annyi mint az új gépházam vagy a ram bővítésem ára xD

egyszer pedig muszáj leszek rá áldozni a pízt

2017. ápr. 10. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Az fsp szünetmentesei is elég jók, de általánosságban bármelyik megtartja pár percre a gèpet, amíg kikapcsolod normálisan, a ps4et akár órákig is. A gépedben hiába van 600 wattos táp, nem igen kér többet 250 wattnál.
2017. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

21:21 de ha mondjuik éppen gta 5-özök ami ultra grafikán van akkor van felvétel már nem?

amúgy fsp pc táphoz fsp szünetmentes jól is passzolna :D

2017. ápr. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!