Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » S-csatlakozót hogyan alakítsam...

S-csatlakozót hogyan alakítsam át normális pl RCA bemenetekké?

Figyelt kérdés

A következő a gondom:


Volt egy Panasonic 5.1 hangrendszerem, és a mélyládában van az erősítő és onnan megy a kivezetés a többi hangfalhoz, a kezelője csak a váltogatásra, hangerőre stb van, VISZONT, a kezekőt és a mélyládát (erősítőt) csakis egy S csatlakozó köti össze.

A vezérlő része elromlott, és most az a kérdésem, hogy van-e valami szabvány bekötés az S-re, hogy szét tudjam szedni több RCA-ra, vagy legalább kettőre, hogy jelbemenetet tudjak csinálni neki? Nagyon jó lenne,mert kár érte, egy 360 W RMS-es rendszer, és nem szeretném kidobni, csak mert az amúgy semmire se használt dvd-olvasós kezelője elromlott.


Ha megoldható, linkeljetek nekem lécci, vagy mondjátok el, hogyan van a szabványos kötése ennek, sajnos kiméregetni nem tudom.


2017. ápr. 12. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz pontosan S-csatlakozó alatt?

Legalább egy készülék típust írhattál volna.

2017. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legdrágább megoldásra, vagy a legolcsóbbra van pénzed?


A drágább a jobb.

Az olcsót nem javasolnám.


Az olcsóbb a csatlakozó csere.


A drágább és jobb, ha hang keverőt vásárolsz.

(a 4 csatornás a legolcsóbb)

Annak a legolcsóbb ára, 12000Ft.

2017. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az abaj nincs most nálam de megírom a pontos típusát.

de nemár 12 ezer Ft, hát azért az durva.


tényleg nem megy ez semmiféle házi módon h egyenként azt a 8-9 vezetéket átforrasztom RCA-akra? :(

2017. ápr. 12. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:

#-es voltam.



RCA-ra lehet módosítani, (ez a legolcsóbb)


Akkor azt tudni kell, hogy "lengő" csatlakozóval kell bevállalnod.


Gondolom az olcsóság a szempontod.

Eredeti csatlakozó cseréje, több szakértelmet igényel.

2017. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem tökéletes a lengő, csak működjön már valahogy, lehet bármilyen csúnya is :)

ma próbálok eljutni hozzá és lefotózni a hátulját és megtudni a pontos típust persze

2017. ápr. 13. 07:44
 6/6 A kérdező kommentje:
na csak lengő RCA-k esetén se tudom, hogy azt (ha jól tudom 9 szál) vezetéket hogyan párosítsam ... ehhez kéne vmi bekötési rajz, és ezért kérdeztem h esetleg ez standard vagy abszolút gyártófüggő, típusfüggő?
2017. ápr. 13. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!