Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy új laptopnak mennyi ideig...

Egy új laptopnak mennyi ideig kell bírnia töltő nélkül? Az enyém csak kb 1-1,5 óráig bírja, de ezt kevésnek találom. Ez normális vagy vigyem vissza?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adatait. Ha ennyit ír, hiába viszed vissza.
2017. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
6-8 órát is elmegy, de attól függ mit futtatsz rajta.
2017. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen laptop, mekkora akku, milyen használat mellett. Azért nem elhanyagolható tényezők ezek.
2017. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyen termékről van szó. Sajnos nem értek hozzá, az eladó ajánlotta. Lenovo ideapad 110

[link]

A belinkelt laptop esetén a kék Inteles matrica helyett az enyémen AMD A6-os matrica van.

A számlám ez szerepel: Lenovo 80TJ007JHV/A67310/4G/500/15


Karácsonyra kaptam, eddig talán 3-szor használtam. Semmi különlegeset nem csináltam rajta, csak neteztem: facebook, e-mailek, ez az oldal, nagyjából ennyit.

Szerintetek?


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2017. jan. 26. 08:36
 5/8 A kérdező kommentje:

Most találtam egy olyat, amit talán az.

[link]

2017. jan. 26. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Ezt találtam róla:


Optikai meghajtó típus:

nincs

Akkumulátor cellaszám: 3 cella

Jellemző: 24 Wattóra


Csak a miheztartás végett: van egy ősöreg netbookom, Samsung N210 valami Intel Atom lassúsági bajnokkal.

Annak a mostani akkuja 9 cellás, 11,1V 7800 mAh, vagyis 86Wh, ezzel az aukkuval megy kb. 8-10 órát.

2017. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez a laptop csak ennyit tud csak akkor? Többet ne várjak?

Hát ez szuper...

Azért köszönöm szépen a segítséget.

2017. jan. 26. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:

2000-2200 mAh akksija van. Összehasonlítás képpen, a legtöbb mai okostelefonban 2500-3500 mAh óra körüli akksik vannak, sokkal kisebb energiafogyasztással, mint egy laptop.

Ez így ennyit tud, lehet hogy tudsz hozzá találni utángyártott akksikból nagyobb teljesítményűt, de én inkább nem próbálkoznék vele, általában olyan áramköröket dobnak bele, aminél egy elsőéves elektronikai mérnök hallgató is biztonságosabbat kotyvaszt össze használt alkatrészekből.

2017. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!