Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vasaroljak?

Milyen laptopot vasaroljak?

Figyelt kérdés
Max 180k legyen sok tarhely, telefon csatlakozo(nem tudom hogy hivjak) igazabol suliba kene preziket csinalnom kepeket ratolteni es sorozatokat nezni, ha lehet tv-re is rakotnem( ez nem a legfontosabb)

#ajándék #elektronika #laptop #elektonikai eszközök
2017. ápr. 15. 22:14
 1/4 anonim válasza:
Ez alapján bármilyen laptopot vehetsz, USB és HDMI csatlakozó szerintem mindegyiken van, és preziket is tudsz a legolcsóbb laptopon is csinálni.
2017. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HP Probook 450, HP 250 G5, Dell Inspiron 5567 van ebben a kategóriában, amikkel nem nyúlsz mellé.
2017. ápr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én két márka közül vennék:


Dell vagy

Asus.


Ezek közül amelyikre van pénzed,

Windows 10-es, Intel CPU-t érdemes, Nvidia videokártya mondjuk 2 vagy 4 GB-os, és 1 TB tárhely.


Most az hogy 6 vagy 8 vagy 12 GB a RAM az szerintem mindegy.


HDD az fontos, legyen mondjuk 1 TB-os és Intel CPU, nvidia videokártya, min. 1GB-os.

2017. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre a célra felesleges a külön vga, csak plusz hibaforrás, én a Hp 250 G5öt ajánlom
2017. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!