Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik az a laptop márka ami...

Melyik az a laptop márka ami viszonylag hosszú életű és nem annyira drága?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 16:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 20. 19:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Asus nagyon jó. X55V-m van, 120 volt, oprendszer nélkül. 6 éves gép, semmi baja nincs. Játékokat is elbírja, márpedig az RC szimulátorokkal igencsak terhelem. Tudom ajánlani bátran, jó minőség.
2017. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Asus: grizes, a drága sorozat (ROG) az pöpec, de az olcsobbaknál asus típus hiba volt a gyenge zsanér. Nekem is Asus van, egy U36SG.

HP: az üzleti széria nagyon jó, de az 300-nál kezdődik, az olcsobb verzióknál voltak olyan sorozatok amiket ha nyitott állapotban 1 kézzel raktál odébb akkor meghajlott a gép és benne az alaplap is ami egy idő után érdekes történet lett.

DELL: picit túlárazott, de nem rossz, az usában sokszor ők vezették a laptop eladási listát.

Toshiba: ha japánban készült akkor jó, de hitachi vinyoval felejtős.

ACER: az egyik legrégebbi laptop gyártó, sőt nekik sokáig ez volt a fő profiljuk, átlagos gép, kevés hiba, elég jó áron nyomják.

LENOVO: évek óta a legnagyobb gyártó, bár most idén megint a HP, csúcs kategóriás IBM thinkpadok licenszelésével kezdték a laptop gyártást, és ennek megfelelően az olcsobb széria is elég tartós.


Én Lenovo B50/1 sorozatot vennék így 100 környékén, nálunk a cégnél 4 is van, de edigitalban ki lehet fogni jó vételeket, a havernak 128GB SSD-vel vettünk HP G5-t 90-ért.

2017. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
leginkább youtube videók nézésére használnám,videó/kép szerkesztésre,játékra,esetleg játék rögzítés,bár gondolom ehhez már egy erősebb gép kellene
2017. ápr. 25. 19:07
 15/15 guminyak válasza:

Én mindenképpen a Dell-t javaslom neked. Mindkét gyermekemnek ezt a márkát vettem évekkel ezelőtt és működnek azóta is. A lányoméban az akksi már lett cserélve, de 6 év után. A sajátom kifogástalan majdnem 3 éve, igaz csak netre és film nézésre használom napi szinten és mindig bírja kettő és fél órát az akksim.

A többi márkát nem ismerem.

2017. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!