Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás 125000 Ft-ért?

Laptop vásárlás 125000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék vásárolni ebben az összegben.

Főként böngészésre, kisebb játékokra, filmek nézésére és nemi Photoshop-ra lenne használva.

Előny lenne a vékonyság, mert sokat utazom.

Használt gépek is szóba jöhetnek. MacOS és Windows is lehet.



2017. ápr. 21. 23:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Némi Photoshop-ot akartam írni, elnézést csak az autocorrect kicsit elírta, így más értelmet kapott.
2017. ápr. 21. 23:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért a mac sajnos kiesik, 2010 vagy előtti c2d gépet tudnál csak venni, azt meg már nem érdemes.
2017. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az igen. De az is szempontnak vehető, hogy én Németországban élek és itt ennyiért láttam már például 2012-es MacBook Air-t is. A külsőlegi állapota jó volt, de az akkumulátor az, ami az évek során elhasználódhat.

Lényegében azért lenne jobb a MacBook, mert az iPhone-ommal kompatibilis lenne és könnyebb lenne a letöltés iTunes-ról stb. stb..

2017. ápr. 22. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Windows is teljesen jó itunes-al.


Két márka közül vennék:

Asus

Dell


Ezekre figyelj: min 512 HDD vagy SSD, de jobb lenne 1 TB, Intel Cpu, jobb mint az AMD, és Nvidia videokártya, ezért már kapsz mondjuk 2 GB-osat.


Most hogy a RAM az 8 vagy 12 GB vagy 6 az szerintem mindegy, annyira nem fontos.

2017. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves ezelőtti válaszoló! Vásárlás közben számon fogom tartani azokat, amiket mondtál.
2017. ápr. 22. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
HP 250 G5, Dell 5567 - ez a két értelmes gép van ebben az árkategóriában.
2017. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!