Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop fényerő probléma?!?

Laptop fényerő probléma?!?

Figyelt kérdés

Van egy acer laptopom (E5-573G-50Z0) és NVIDIA GFORCE 920M kártya van benne. Na szóval játék közbe ha sötétebb helyen vagyok a karakteremmel elsötétül kicsit a kép vagyis mintha csökkenne a fényerő. Majd ha világosabb helyen vagyok akkor kivilágosodik. Igazából pont akkor szép a kép ha világos helyen vagyok. Automatikus fényerő ki van kapcsolva ill. teljesítmény centrikusban van. Esetleg valakinek lenne ötlete mitől csinálja ezt?

Még valami. Ha játékból alt+tabolok akkor az asztalon is kivilágosodik majd 15-20 másodperc után megint csökken a fényerő. Ha vissza lépek megint jó egy ideig és vissza ál.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. ápr. 26. 22:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!