Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Airsoft akkumulátor 9.6v!?

Airsoft akkumulátor 9.6v!?

Figyelt kérdés
Vettem egy AGM mp0007 (mp40) airsoftot. A gyári aksi ami hozzá járt, egy nimh 8.4 v os aksi. Növelni szeretném a fegyver tűzgyorsaságát, és ehez egy 9.6v-os aksit terveztem venni. Az lenne a kérdésem hogy tönkre teheti a motort a nagyobb feszültségű aksi? Vagy leröviditheti az elettartamat? Köszönöm.

2017. ápr. 28. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem stabilizálva van az akku feszültsége, máskülönben ahogy valami hosszu sorozatot lőnél gyenge akkuval, lassulna a sorozat. De nem igazán értek airsofthoz :D
2017. ápr. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem a motor a fegyver kapcsolója olvadhat meg a nagyobb terhelés miatt. Hogy levedd róla a terhelést egy FET-et kell beszerezni. Amíg nincs addig nem érdemes a gyárinál nagyobb aksit használni. A tűzgyorsaságot egy motor, rúgó cserével is befolyásolhatod.
2017. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudsz kuldeni linket errol a fetrol?
2017. ápr. 28. 10:47
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok, nem tudok, még nem néztem utánna a beszerezhetőségének. De ha beakarnék egy ilyet szereltetni azonnal akkor airsoftdokit kérdezném meg a részletekről.
2017. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egy_marek_saska válasza:
Nem csak az akksi Voltja számít, az is fontos mennyi töltést ad le. Egy gyári NiMH akksi 10/20C-t produkál, egy lipo ami 7,4V-os, de gyorsabban pörgeti, mert 15/30C-t vagy akár 20/40C-t is lead. Nem feltétlenül kell hozzá FET.
2017. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. máj. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!