Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történik ha a power bankot...

Mi történik ha a power bankot saját magába dugom be? Feltölti magåt vagy mi lesz?

Figyelt kérdés
Van egy jó asus power bank 10050 åram fèr bele , ha be dugom sajåt magåba akkor elkezd világîtani mint amikor töltöm vele a telefont. De valojåban mi törtènik ilyenkor ? Sehol nem låtom hogy a neten irnånak errõl :/ de èn ugy hiszem megy benne körbe az åram ès frissen tartja a telepet . Vagy lehet hogy ez rossz neki ?

2017. ápr. 28. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Zárlat?
2017. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ettől zãrlatos lesz ? Vagy ez nem olyan zãrlat hogy elromlik tőle ? Legyszi mondja el valaki, nagyon erdekelne hogy ilyenkor mi jãtszodik le milyen folyamat
2017. ápr. 29. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Ettől nem lesz zárlat

egyszerűen hamarabb le fog merülni mint üresjáraton

2017. ápr. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meríted vele minimálisan, amennyi a vesztesége a töltőelektronikának, feszültségátalakítónak.


Ha nincs felkészítve a hülye júzerre, akkor akár tönkre is mehet.

Ezt a "frissentartást" nem igazán értem, hogy gondolod. Ezzel nem "frissen tartod", hanem meríted szép lassan.

2017. ápr. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"de èn ugy hiszem megy benne körbe az åram ès frissen tartja a telepet ."


Én meg nem hiszem úgy.

Ugyanúgy működik minden, mintha töltenél vele valamit, csak éppen lemeríti magát közben.

Ha egyébként valamiben áram folyik, az friss?

2017. ápr. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szirty ***** válasza:
Szerinted ha az autóban az üzemanyagot a motortól visszavezetnéd a tankba akkor tele tankolná magát?
2017. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valamint akkor beszélhetünk eredeti készülékről, ha az USB kábel mindkét végét a power bankba dugva - tehát a micro USB-t és az USB-t is - nem történik semmi, a LED-eknek nem szabad felvillannia. Ha ez megtörténne, akkor azt jelentené, hogy tölti saját magát, tehát nincs ellátva rövidzár-védelemmel.


[link]

2017. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:

Power bankot önmagába dugni nincs semmi értelme, de rövidzárlatot nem okoz.

Honnan veszed ezt?

2017. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tènyleg hamisitvány a powerbankom :( . Az ipon .hu oldalrol rendeltem, most igy jobban megnèzve semmi nem olyan mint ety eredetin. Az usb csatlakozo be van esve a házba , az allján ahol az infok vannak rá nyomtatva az egyik sarba a mu anyagnak be van esve a házba , halványan van rá nyomtatva az info szinte ki se lehet venni , es nem is az ami egy eredetin, az asus jel is halvány elèg fura . Plusz nem ertem hogy hogy merul le ugy hogy 1x toltom fel vele a 4000-es akksit a telomban , ès már egyesen van . A bekapcs gombon meg nincs feketèvel a bekapcs jel csak bele van nyomva simán a muanyagba plusz be se kell kapcsolni mert ha ra dugom a telefont tölti automatikusan, nem èrtem akkor minek a bekapcs gomb rá. :( Irtam már az ipon-nak hogy hamisitványt adtak el (10 napja) kiváncsi leszek mit fognak erre reagálni, meg irtam hogy ezt cserèljèk ki egy eredetire mert nem hamisitványt kèrtem
2017. ápr. 29. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
A cikkben xiaomi power bankrol van szo, az asusnak nincs eredetiseg ellenorzo kodja?
2017. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!